O nas

Szanowni Państwo,

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy restauracją-kawiarnią dbającą o najdrobniejsze szczegóły.  Nasz personel z należytą starannością wykonuje powierzone mu zadania. Nastawieni jesteśmy na to aby  Państwo za każdym razem chcieli do Nas wrócić. Stali klienci to Nasz największy skarb, dzięki Nim możemy się chwalić jakością Naszych potraw przygotowywanych z dbałością o każdy szczegół na kuchni.

Czym możemy się pochwalić ?

Miłą i zawsze uśmiechniętą obsługą !

Tradycyjnymi polskimi  wytwarzanymi przez Nas samodzielnie już od ponad 57 lat!

Wytwarzane na bazie naszych lodów desery stanowią tą przysłowiową wisienkę na torcie.

Kuchnią, która zawsze stara się zaspokoić podniebienie i żołądek Naszych klientów !

Wyśmienitą włoską kawą Piacetto produkowaną przez Tchibo.

Zajmujemy się również organizacją imprez okolicznościowych.

Największą imprezą tego typu była zorganizowana w pełni przez Nas impreza „klubu seniora” na przeszło 250 osób.

Organizujemy:

-komunie,

-18-stki,

-chrzciny,

-stypy

-imprezy zamknięte,

-dancingi. itp.

 

Spółka akcyjna, która ma na celu założenie sieci lodziarni/kawiarni pod nazwą CZAK CAFE poszerzonych o tzw. lekkie jedzenie w galeriach handlowych, biurowcach, dworcach, lotniskach oraz centrach większych miast. Obecnie posiadamy lokal w galerii handlowej w Wielkopolsce, jesteśmy w trakcie podpisywania umowy z CH Renoma oraz Supersam Katowice, a także sfinalizowaliśmy umowę z Dworcem Głównym w Poznaniu oraz centrum handlowym, które obok tego dworca powstaje. Niemniej jednak nasze doświadczenie w prowadzeniu tego typu przedsięwzięcia jest bardzo duże, gdyż współpracujemy z wytwórnią lodów, która na rynku funkcjonuje już od ponad 56 lat oraz z osobami z branży gastronomicznej, co daje nam olbrzymie możliwości do działania. Oprócz tego planujemy w tym roku wejść na Giełdę Papierów Wartościowych co pozwoli nam na jeszcze szybszy rozwój.

Co oferujemy? Wyśmienitą włoską kawę Piacetto, tradycyjne polskie lody o ponad 56 letniej tradycji oraz lekkie i smaczne dania dla każdego. W związku z tym poszukujemy lokali o powierzchni 60-140m2, które będziemy mogli zaadaptować pod potrzeby naszych lodziarni/kawiarni, ewentualnie kawiarni plus lekkie jedzenie (w stylu funkcjonującej w Galerii Mokotów Fragoli). Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszym pomysłem (w załączniku projekt lokalu) zechcecie Państwo podjąć z nami współpracę.

Z poważaniem ArtMi S.A.